Motorová pila Hecht 958

Kód: 958
40 hodnocení
Značka: HECHT
5 999 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry
Objem 58 cm3
Výkon

3,3 HP

Hmotnost (bez řezného příslušenství) 6,1 kg
Délka lišty 39 cm
Typ řetězu 25Q66E
Rychlost řetězu 28,2 m/s
Karburátor Walbro
Lišta + řetěz Oregon

 

Motorová řetězová pila d motorem o výkonu 3,3 HP a obsahem 58 cm3. Rychlost řetězu je 28,2 m/s. Pila je osazena karburátorem WALBRO a značkovou lištou a řetězem OREGON.


Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.


Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX