Motorová benzínová sekačka HECHT 543 SWE 5 in 1

Kód: 543SWE
Neohodnoceno
Značka: HECHT
ZDARMAZDARMA
Motorová benzínová sekačka HECHT 543 SWE 5 in 1
8 999 Kč
Skladem v externím skladě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Sekačka motorová

Hmotnost (kg) 33.7
Boční výhoz Ano
Hmotnost 33,7 kg
Pracovní záběr 43 cm
Objem koše 50 l
Objem motoru 98,5 cm3
Obsah motoru 98,5 cm3
Motor Hecht 4-taktní
Kola na kuličkových ložiscích Ano
Mulčování Ano
Centrální nastavení výšky Ano
Rychlost 3,6 km/h
Maximální točivý moment 5,1 Nm
Nastavení výšky rukojeti ano
Jmenovitý výkon SAE J1940 1,9 kW
Pojezd ano
Výkon 3,5 HP
Provedení šasi Kov
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Výška zdvihu 25 - 75 mm
Pracovní záběr (cm) 43
Průměr kol přední/ zadní (palce) 8/11
Objem koše v (litr) 50
Start Elektrický
Maximální pracovní otáčky motoru 2900 ot/min
Doporučená pracovní plocha (m2) 800
Výška zdvihu max (mm) 75
Pracovní otáčky motoru (ot/min) 2900
Třecí spojka na noži Ano
Jmenovitý výkon SAE J1940 (kW) 1.9
Vzdálenost elektrod svíčky (mm) 0.7 - 0.8
Otáčky prac. nástroje (ot/min) 2900
Objem motoru (cm3) 98.5
Objem palivové nádrže (litry) 0.8
Výška zdvihu min (mm) 25
Rychlost (km/h) 3.6
Maximální točivý moment (Nm) 5.1
Objem palivové nádrže v (litr) 0.8
Doporučená zapalovací svíčka F7RTC
Maximální výkon motoru 3,5 HP
Jmenovitý výkon podle SAE J1940 1,9 kW

Popis zboží

HECHT 543 SWE je benzínová sekačka s elektrickým startem a pojezdem vhodná pro pravidelné sečení udržovaných trávníků do800 m2. Poháněna je 4-taktním OHV motorem HECHT s obsahem 98,5 cm3 o výkonu 3,5 HP.

Základ sekačky tvoří poctivé ocelové šasi, pod kterým rotuje nůž se záběrem 43 cm. Nůž je k unášeči připevněn v kluzné spojce, která mu dává možnost prokluzu při nárazu do překážek. Toto řešení upevnění nože může v mnohých případech zabránit poškození motoru nebo ohnutí hřídele. Výška zdvihu je nastavitelná od 25 do 75 mm v sedmi polohách.

Trávu je možné sbírat do 50 l textilního koše, který je díky použitému materiálu nejen lehký, zároveň umožní skvělé proudění vzduchu a tak je i dobře plněn. Koš na vrchní straně opatřen aerodynamickou klapkou, která se při naplnění koše otevře a obsluha tak je tak informována, že je čas koš vyprázdnit.


Sekačka je dodávána včetně krytu bočního výhozu a mulčovací klínu. Stačí sejmout koš, do otvoru zadního výhozu osadit mulčovací klín a díky speciálně navrženému noži je sekačka připravena mulčovat. Během mulčování je tráva posekána na jemné kousky, které volně propadnou ke kořenům trávníku, kde během 2-3 dní zetlejí. Díky jemnému posekání však nezpůsobí plsťnatění, naopak zadržují v půdě vlhkost a působí jako přirozené hnojivo. Pokud společně s klínem osadíte i kryt bočního výhozu, můžete sekat trávu v režimu bočního výhozu. To je vhodné například pokud nechcete trávu sbírat do koše, v režimu bočního výhozu je dokonce možné sekat i mírně přerostlou trávu.

Startování sekačky je možné provádět elektrickým startérem, nebo klasicky pomocí táhla. Elektrický start se provádí stisknutím tlačítka na madle sekačky. Startování je prováděno z 12 V akumulátoru, který je umístěn v panelu na madle. Je tak vždy dobře dostupný, součástí sekačky je i nabíječka, která se připojuje přímo do konektoru na madle a akumulátor lze dobíjet, aniž by jej bylo nutné vyjímat ze sekačky. Sekačku lze samozřejmě startovat i klasickým způsobem pomocí táhla.

Samotná obsluha sekačky je velice snadná, motor je pro studené starty vybaven sytičem. Ovládání motoru je prováděno pomocí páky na madle, další pákou na madle je ovládán pojezd. Rychlost pojezdu je cca 3,6 km/h. Madlo je výškově nastavitelné, snadno sekačku přizpůsobíte výšce obsluhy. Madlo se dá i velice jednoduše a rychle složit, což oceníte například při převážení sekačky, nebo při jejím uskladnění.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX