Elektrický provzdušňovač Hecht 1683 2in1 vertikutátor

Kód: 1683
6 hodnocení
Značka: HECHT
2 799 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravý trávník potřebuje ke svému růstu dostatek živin, vzduchu, vody a slunečního světla. Při pravidelném sekání se do trávníku ovšem dostávají zbytky trávy, které mohou vytvářet tlením nepropustnou vrstvu. Tato vrstva nejen že brání přístupu vzduchu a živin do země, zároveň je ideální pro růst hub a plísní, které nejsou pro zdravý a pěkný trávník žádoucí. Proto je vhodné čas od času trávník prořezat a provzdušnit.

Prořezávání (vertikutace) se doporučuje provádět 2x ročně, poprvé na jaře, podruhé v podzimním období. Prořezávací válec z trávníku odstraní travní plsť, zbytky rostlin a plevele a prořeže vrchní vrstvu zeminy. Tím se zlepší příjem živin, vláhy a vzduchu a podpoří se tím hlubší prokořenění travin. Zároveň dochází k prořezání travních výběžků, čímž se podpoří tvorba nových výhonků a trávník tak houstne a zmlazuje se.

Provzdušňování (aerifikace) se doporučuje provádět po zbytek sezóny. Šetrně rozruší zhutnělou půdu, z trávy vyčeše zbytky po sečení a jiné nečistoty, tím odstraní neprostupný krunýř stařiny a zlepší výměnu půdních plynů a příjem vláhy.HECHT 1683 2in1 je elektrický provzdušňovač s příkonem 1600 W, se záběrem válce 36 cm je vhodný pro pozemky do velikosti 1000 m2. Hmotnost stroje je 11,6 kg. Vybaven je košem o velikosti 46 l. . Osazen je válcem, který má 16 ocelových nožů, součástí dodávky je i válec s ocelovými drátky.

PARAMETRY: 

 

Příkon (W) 1600
Objem koše 46 l
Doporučená plocha 1000 m2
Nastavení výšky -12 / 9 mm
Počet nožů 16
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Provedení šasi Plast
Záběr nožového válce (mm) 360
Typ pohonu Elektrický motor
Pracovní záběr (cm) 36
Objem koše v (litr) 46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX