Elektrický fukar/vysavač na listí Hecht 3303

Kód: 3303
Neohodnoceno
Značka: HECHT
1 599 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

HECHT 3303 je elektrický vysavač listí s možností rychlé přestavby na výkonný fukar. Je vybaven předsekávacím nožem, který nasávané listí podrtí na menší kusy. Díky tomu je 45l velký vak z odolné textilie dokonale plněn, posekané listí zároveň v kompostu rychleji zetlí.

Nasávací hubice vysavače je opatřena malými pojezdovými koly. Manipulace při vysávání je proto snazší, konec hubice zároveň není zbytečně obrušován o terén. Manipulaci zároveň ulehčí ramenní popruh a pohodlná madla. Pomocné madlo je navíc nastavitelné.

Po jednoduchém odejmutí vaku a nasávací hubice stačí vysavač osadit bezpečnostní mřížkou a foukací hubicí, čímž získáte lehký, avšak výkonný fukar. Ten lze použít k vyfoukání listí a nečistot ze špatně dostupných míst, v zimě lze využít například i k odfoukání čerstvého prašanu. Režim fukaru je určen i pro sfoukání listí v případě, kdy obsahuje tvrdé předměty (ořechy, kamení, větvičky apod.), které by při vysávání mohly vysavač ucpat, nebo poškodit jeho turbínu.

Na zadní straně vysavače naleznete praktický odlehčovač pnutí kabelu, který slouží k provlečení a uchycení přívodního kabelu tak, aby při práci zástrčka neustále nevypadávala.

PARAMETRY: 

Hmotnost (kg) 4,1
Příkon (W) 3000
Rychlost vzduchu 270 km/h
Rychlost vzduchu (km/h) 270
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Velikost sběrného vaku 45 l
Obj. průtok vzduchu (m3/h) 840
Příkon 3000 W
Objem koše v (litr) 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX