2taktní multifunkční křovinořez/plotostřih/vyvětvovací pila HECHT 1331

Kód: 1331
Neohodnoceno
4 799 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry 2-taktní multifunkční křovinořez/ plotostřih/ vyvětvovací pila

Hmotnost 3,7 kg
Délka lišty 286
Dělitelná hřídel Ano
Objem motoru 33 cm3
Výkon (HP) 1.2
Otáčky motoru (ot./min) 6500
Délka lišty (cm) 30
Motor Hecht 2-taktní
Otáčky strunové hlavy (ot./min) 8500
Maximální výkon motoru (HP) 1.5
Pracovní záběr nože (mm) 255
Maximální výkon motoru (kW) 1.1
Síla struny 2,4 mm
Objem palivové nádrže 0,7 l
Pracovní záběr struny (mm) 430
Síla struny (mm) 2.4
Výkon 1,5
Doporučený motorový olej HECHT 2T
Pracovní záběr struny 430 mm
Pracovní záběr nože 255 mm
Rychlost řetězu 8 000 ot/min
Volnoběžné otáčky motoru 2 800/min
Otáčky nožového kotouče(ot./min) 10000
Výkon (kW) 0.9
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Otáčky strunové hlavy 8 500/min
Otáčky nožového kotouče 10 000/min
Maximální pracovní otáčky motoru 13 000/min
Rychlost řetězu (ot./min) 8000
Objem motoru (cm3) 33
Objem palivové nádrže (litry) 0.7

Detailní informace 2-taktní multifunkční křovinořez/ plotostřih/ vyvětvovací pila

Akumulátor

HECHT 1330 je multifunkční stroj, který díky možnosti libovolně měnit nástavce s pracovním nástrojem lze využít jako plnohodnotný křovinořez, vyžínač, plotostřih nebo vyvětvovací pilu. Kromě těchto nástavců je součástí dodávky i ramenní popruh a základní nářadí pro výměnu nástrojů.

Nástavec křovinořezu je možné osadit jak ocelovým nožem, nebo strunovou hlavou, snadno posečete trávu i ve špatně dostupných místech, ve svahu a podobně.

Plotostřih si poradí s každým živým plotem, vyvětvovací pila pak usnadní přiřezávání stromů.

Volitelně můžete dokoupit i zařezávač trávníků.

Pohonná jednotka

Velké LED světlo

Základem HECHT 1331 je pohonná jednotka s dvoutaktním, vzduchem chlazeným motorem o obsahu 33 cm3 s maximálním výkonem 1,5 HP. Jako palivo slouží směs benzínu s olejem, kapacita palivové nádrže je 0,7 l. Hmotnost bez nástroje a paliva je 3,7 kg. Startování motoru se provádí pomocí startovacího táhla. Na spodní části pohonné jednotky je osazena základní část pohonné hřídele, která je zakončena dělící spojkou pro rychlé osazení vybraného nástroje. Na této hřídeli rovněž naleznete hlavní rukojeť s ovládacími pákami motoru a pomocnou rukojeť. Zároveň je pod hlavním madlem závěs pro připevnění dodávaného popruhu.

Křovinořez – vyžínač

ovládání frézyNástavec křovinořez je dodáván včetně trojzubého žacího nože a strunové hlavy. O převod síly z hřídele na nástroj se stará kvalitní úhlová převodovka v kovovém pouzdře. Obsluha je před nástrojem a náhodně odhozenými předměty chráněna ochranným krytem z lehkého, ale zároveň odolného plastu. S kovovým trojzubým žacím listem je pracovní záběr křovinořezu 255 mm. Není tak problém posekat přerostlou trávu nebo drobné náletové dřeviny. Strunová hlava zajistí záběr 430 mm, je určena pro struny o průměru 2,4 mm. Hlava je poloautomatická, pokud dojde opotřebením k přílišnému zkrácení struny, stačí jí jemně poklepat o zem, struna se odvine a zařezávač na krytu hlavy ji automaticky zakrátí na správnou délku. Váha nástavce je 1,7 kg .

Plotostřih

šnek frézy

Nástroj plotostřih umožní snadné zastřižení nejen živých plotů, ale i některých nízkých dřevin. Přestože je plotostřih umístěn na první pohled ne zvykle na konci hřídele, právě tento design umožní velice snadné střihání bez námahy. Plotostřih má obsluha zavěšen na ramenním popruhu a střihání plotů provádí snadno od země po samotný vršek plotu, aniž by se musela sklánět, nebo šplhat po štaflích. Délka lišty je 400 mm, maximální průměr stříhaných větví je 18 mm. Celková délka nástavce plotostřihu je 135 cm. Počet kmitů lišty bez zátěže je 3000/min, hmotnost nástroje činí 2,3 kg. Lištu je možné sklápět v rozsahu +/- 45°.

Vyvětvovací pila

šnek frézy

Nástavec vyvětvovací pily je osazen lištou o délce 286 mm a 3/8“ řetězem se šířkou drážky 1,27 mm. Celková délka nástavce s pilou je 188 cm. Pila je opatřena olejovou nádrží a automatickým mazáním řetězu. Hmotnost nástroje je 1,6 kg. Umístění pily na hřídeli umožní snadné prořezávání stromků přímo ze země. Další výhodou je možnost prořezávat stromy z místa mimo dosah řezaných větví, které by mohly obsluhu poranit.

Pilu využujete nejen pro prořez stromků v sadech, ale například i při údržbě okrasných dřevin v zahradě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzinové křovinořezy
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX